نگذارید با خرافه گرایی به شیعیان علی نیشخند بزنند!

این متن یکی از نظرات در وبلاگم آمده است، شاید شما هم قبلا چنین کاغذها یا پیامک هایی دریافت کرده باشید!

 

 


متن نظر:
((((((این پیام امروز اومد منم بهش عمل کردم.. بخونش این پیام مال من نیست ولی بخونش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست........... 20 روز دیگه منتظر معجزه باش.....))))))
 
 
پاسخ من (عادل) :

فرستادن و یانفرستادن یک پیام ربطی به اعتقاد داشتن یا نداشتن ندارد! ما به کرامات اهل بیت اعتقاد داریم! برای ما تعجبی ندارد که اونها کسی را با عنایت خداوند شفا بدهند و لطف خدا بواسطه مقام آنها و دعای آنها شامل حال بندگان خدا بشود!. اونها هیچ نیازی ندارند که ما برای کارهاشون پیام بدیم! با این کارها سبب تمسخر شیعیان نشید! نگذارید بگن شیعیان علی خرافاتی هستند! آخه خودت فکر کن! حضرت زینب یا اهل بیت مگر خودخواه هستند و اینقدر بد دل هستند که برای ندادن یک پیام کسی رو از زندگی ساقط کنن؟
بقول استادم حاج آقای عباس زاده که توی یکی از سخنرانی هاشون فرمودند:
امامان اینقدربزرگوار بودن که برای دشمن خودشون هم دعا میکردن. امام حسین (ع) وقتی داشت شهید میشد هم بیش از خودش به فکر قاتل خودش بود که آخر و عاقبت او چه میشه! حتی دلش به حال اون هم می سوخت!
گریه بر مظلومیت اونها در واقع گریه بر فلاکت و مظلومیت خود بشر هست! ظلمی است که بشر بخاطر جهالتی که داشت بر خودش کرد! اونها محتاج گریه و پیام های ما نیستن!
 
ما باید یک خاکی بر سر خودمون بکنیم!
 
 
 

 
 
  
 
 
 
/ 4 نظر / 31 بازدید
نیلو

حالم از این کاراشون بد می شه.. احمقا[شکست]

فاطمه

کاش یه روز برسه که هممون بصیر بشیم ممنون از مطلب زیباتون[گل][گل]

درسا

سلام بسیار عالی گفتی [دست] منم وقتی ازاین پیامها واسم میزدن خیلی ناراحت میشدم وهميشه تصورم این بود که طراح این مضمون ها آدمهای بخصوصی هستن که دارن از اعتقادات مسلمونها به طرز موذیانه سوءاستفاده میکنن راستی مدتی نتونستم وبم سربزنم منو دعوت به یه پستی کرده بودی که اسمشو نمیدونم برام بگوکدومشه تا بخونمش

درسا

بله شهریار شاعرهم اینجاست که میگه : اون لحظاتی که امام علی علیه السلام توبستربودن ویاران براشون رسیدگی میکردن امام به ابن ملجم ملعون اشاره میکنه که اسیرگرفته بودنش که شهریار اون لحظه رو زیبا وصف میکنه ومیگه : میزند پس, لب او کاسه شیر مردم( مردمک چشم )چشم اشارت به اسیر عالمی مست تولایی اوست تو خدایی مگر ای دشمن دوست؟؟!!