ساپورت یونیفرم روسپی ها

ساپورت یا همان جوراب شلواری به حدی وقیح است که در غرب به عنوان  یونیفورم مخصوص زنان  روسپی! شناخته می شود. همچنین کارگردانان  فیلم های پونوگرافی برای تحریک بیشتر مخاطبان این فیلم ها ، لباس چسبنده ساپورت را بر تن بازیگران پورنو می کنند. متأسفانه برخی بدون توجه به اینکه این لباس مخصوص زنان بد کاره است این جوراب شلواری های ارزان قیمت را تهیه کرده واز اینکه مد روز را به تن کرده اند احساس غرور نیز می کنند!!

 سال ها پیش شلوارهای جین ساده در سطح وسیعی عرضه شد، پس از مدتی شلوار های جین با رنگ بندی پشت و وری ران وروی ساق پا مد شد.

 کم کم شلوارهای لی چسبان به بازار آمد  وسپس شلوارهای لی کوتاه موسوم به "برمودا" عرضه شد. علاوه بر اینها ، شلوارهای پارچه ای نازک بدن نما در  سطح گسترده به فروش می رسید. در یکی دو سال اخیر نیز شلوارهای تنگ وچسبان در رنگ بندی های مختلف در بوتیک ها عرضه می شد، اما  در نهایت  شلوار کنار گذاشته شد و جای خود رابه جوراب شلواری یا همان "ساپورت" داد.

تا چند سال پیش بسیاری از زنان حاضر نبودند از پوشش ساپورت حتی جلوی محارم خود هم استفاده کنند ، اما حرکت تدریجی مد سبب شده که کم کم این لباس پذیرفته شود ، به طوری که بسیاری ، این پوشش جنسی را بدون هیچ منعی از طرف خانواده وجامعه بر تن می کنند ودر خیابان ها رژه می روند!

"میشل هولباگ" نویسنده فرانسوی در جایی تنها راه مقابله با اسلام گرایی وپیروزی بر مسلمانان را همین نوع تهاجم فرهنگی می داند و می گوید: « جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد، فقظ با فاسد کردن آنها می توان به این پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن های کوتاه فروبریزید.»

در پروتکل  های دانشوران صهیون هم آمده است :« ما باید کاری کنیم که اخلاق  در همه جا ویران شود تا راه سیطره ما را بگشاید. برای نابود کردن گوییم (یعنی همه غیر یهودی ها) عشق به عیاشی وتجمل پرستی را دربین آنها رواج  می دهیم....ادبیاتی مستهجن رواج می دهیم تا بتوانیم در برابر برنامه های خودمان نوعی آرامش در مردم ایجاد کنیم.»

 
 
 
/ 10 نظر / 166 بازدید
دهکده

سلام چطوری زبان که سهله تم هم گذاشتم[نیشخند]

زهرا

متاسفم براشون[تعجب]

سیده سعیده

واقعا جای تاسف داره ... این نوع پوشش واقعا تحریک کننده و وحشتناکه خدا رحم کنه به چشم و نفس مردامون و هدایت کنه این خانومای ساپورت پوش ضعیف النفس رو [خنثی]

آسمان

اطلاعات جالبی بود .ممنون

مریم

زبان قاصر است فقط.. خدایا!هنوز هم وقت فرج مولایمان نرسیده؟؟!!

مریم

از دختر بودنم خجالت کشیدم.. اون وقت این افراد به ماچادری ها میگن امل!!! عیب نداره..شما به ساپورتت برس و بگذار ما هم به املی مون برسیم.. مهم خداست و مولامون مهدی که ان شائ الله راضی باشن..

بچه های خاکریز

یکی از اصول استعمار نوین اینه که؛ فکر و نحوه نگاه به جهان مخاطب را در راستای فکر و آینده نگری خود تغییر دهی ... چنین اتفاقی باعث میشه که او به سرباز شما تبدیل بشه و بدون اینکه شما دیده شوید، مغز و در نتیجه عمل او را در خدمت خود درآورید ... تغییر فرهنگ مردم از ظاهر و سپس به باطن آغاز میشه ... موفقیت چنین فرآیندی به معنای تابعیت از اربابان جهانی است ... اونوقت اونا میشن کدخدا و ما هم رعیت ...

دریا

از نگاه کردن به اینا خجالت میکشم

دریا

از نگاه کردن به اینا خجالت میکشم